Zdjęcia z wyjazdów

 –

Szkolenie z pierwszej pomocy – nowe informacje

Już wszystko wiadomo na pewno. W weekend 15-16 maja, w budynku Instytutu Geofizyki przy ul. Pasteura 7 (sala 109) odbędzie się 15-godzinne szkolenie z pierwszej pomocy. Cena za udział wynosi 50 zł/os. W sobotę zajęcia będą trwały w godzinach 8:30 – 18:00, a w niedzielę 8:30 – 13:00;  w ich trakcie przewidziane są przerwy, w tym w sobotę dłuższa przerwa obiadowa. Podane godziny są raczej orientacyjne, jeśli grupa będzie sprawna, to istnieje spora szansa, że skończymy szybciej, jeśli natomiast będzie dużo pytań dodatkowych, to może się trochę przedłużyć. W niedzielę ok. 14:00 zacznie się dodatkowy kurs specjalistyczny z zakresu pierwszej pomocy w turystyce – jego cena to 20zł/os. i będzie trwał ok. 5 godzin.

Niestety z powodu mniejszych dofinansowań, niż oczekiwaliśmy, limity uczestników uległy zmniejszeniu i na kurs podstawowy mamy 20 miejsc, a na dodatkowy 10. Jednak gorąco zachęcam do jak najszybszego zgłaszania się, najlepiej do piątku 30 kwietnia, ponieważ na razie chętnych jest niewielu! Preferowana forma zgłoszenia to mail na patsoredneb@gmail.com z literkami “pp” w tytule wiadomości.

Szkolenie przeprowadzi firma edumedic, a programy szkoleń dostępne są tu: szkolenie 15-godzinne, dodatkowe szkolenie turystyczne. Serdecznie zapraszamy!

1 komentarz do wpisu Szkolenie z pierwszej pomocy – nowe informacje

  • Patso

    Jeśli ktoś jest chętny, a jeszcze nie dał znać, to niech się pospieszy, bo do piątku muszę mieć minimum 10 osób (a kilku brakuje)! Tych, którzy mają taki kurs za sobą zachęcam do wzięcia udziału w samym dodatkowym.

Skomentuj

 

 

 

Można używać tych znaczników HTMLa

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>