Zdjęcia z wyjazdów

 –

Turystyczna majówka

Klub turystyczny KTHoża69 zachęca wszystkich do aktywnego spędzenia zbliżającej się majówki! Można zorganizować coś samemu lub podłączyć się pod jedną z naszych imprez – do wyboru mamy:
Wyjazd trekingowy w Bieszczady

wyjazd pod patronatem klubu turystycznego KTHoża69, 30.04 – 3.05.

Więcej informacji:

wyjazd: 29.04 ok.20:30

powrót: 4.05 nad ranem/3.05 wieczorem

Idealny wyjazd dla każdego, kto kocha Bieszczady i ma ochotę spędzić [...]

Rowerowe Roztocze 2-3.10

Na dobry początek roku akademickiego zapraszamy na wyprawę po Lubelszczyźnie w pierwszy weekend października. Prawdopodobnie wyruszymy z Kraśnika i pojedziemy malowniczym Centralnym Szlakiem Rowerowym Roztocza.
Więcej szczegółów wkrótce! Zainteresowanych prosimy o kontakt na kthoza69 at gmail com, wszelkie sugestie i pomysły dotyczące trasy są mile widziane.

Rowerami po Puszczy Augustowskiej 10-11.07

Ledwo skończyła się rowerowa wycieczka do Białowieży, a już powstał klubowy plan dwudniowej wycieczki rowerowej po Puszczy Augustowskiej w weekend 10-11 lipca.
Trasa wycieczki to piękna pętla Augustów-Zelwa-Augustów, pośród jezior i lasów oraz wzdłuż Kanału Augustowskiego. Wycieczka ma charakter turystyczny – codziennie jest do pokonania ok. 55km, znajdzie się też czas na kąpiel w jeziorze.

Rowery w Białowieży

Zapraszamy na weekendową wyprawę rowerową po Puszczy Białowieskiej i okolicach 2-4.07. Planujemy wyjazd pociągiem w piątek rano, powrót w niedzielę wieczorem.

Spływ Łydynią – otwarcie sezonu kajakowego (10-11.04)

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na wyjazd otwierający tegoroczny sezon kajakowy – organizowany przez Stowarzyszenie Kajakowe Ważka w weekend 10-11 kwietnia dwudniowy spływ rzeką Łydynią.
Cena spływu to ok.140 PLN. Obejmuje sprzęt, transport i opłaty noclegowe. Komandorem spływu będzie Dariusz Aksamit.