Zdjęcia z wyjazdów

 –

Zakończenie działalności klubu

Z przykrością informujemy, że Klub Turystyczny “Hoża 69″ został rozwiązany i zniknął z wykazu organizacji studenckich na UW. Wszystkim dziękujemy za poświęcony nam czas, Wasze pomysły i wspólnie przeżyte wyjazdy!

Wyjazd turystyczno-wspinaczkowy w Boże Ciało

Zapraszamy Was na podwójny wyjazd na Jurę Krakowsko-Częstochowską w długi weekend związany z Bożym Ciałem. Idea jest taka: jedna grupa stricte wspinaczkowa jedzie do Podlesic napierać na okolicznych skałkach, a grupy turystyczne (na razie jedna – rowerowa) docierają tam w sobotę wieczorem. Niedzielę 26 czerwca (a może i poniedziałek) spędzamy razem, spacerując po okolicy lub [...]

Lista dyskusyjna

Zachęcamy wszystkich do zapisywania się na grupę dyskusyjną naszego klubu, dostępną pod linkiem:
groups.google.com/group/kthoza69
Regularne śledzenie informacji wymienianych na grupie pozwala być na bieżąco z aktualną działalnością klubu.

Dzień Fizyka 2011

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w Dniu Fizyka!
W planach ścianka wspinaczkowa, zjazd na linie z dachu wydziału, mecz siatkówki i wiele innych atrakcji. Podczas wydarzenia rozdawać będziemy ulotki promujące nasz klub, będzie także możliwość dyskusji z aktywnymi członkami KTHożej na tematy nie tylko turystyczne, zapoznania się z naszą działalnością oraz dołączenia do nas!
Impreza odbędzie się 6 [...]

Pokaz zdjęć z Tybetu 21.1

Przed nami kolejny pokaz slajdów! Tym razem – na zakończenie niezamierzonego tryptyku “okołohimalajskiego” – Ryszard Kostecki opowie o wyprawie do Tybetu, ilustrując ją fantastycznymi zdjęciami. Pokaz odbędzie się w piątek 21 stycznia o godzinie 19:00 w sali SSD (N209/H86) na Hożej 69. Gorąco zapraszamy!