Zdjęcia z wyjazdów

 –

Nowy zarząd

Walne zgromadzenie klubu turystycznego wybrało dziś nowy zarząd na kadencję 2011/2012 w składzie:
Prezes – Aleksiej Khrabrov
Wiceprezes – Maciej Pfützner
Skarbnik – Łukasz Zinkiewicz
Wszystkim obecnym dziękujemy za przybycie, dalej liczymy na zgłaszanie konstruktywnych uwag dotyczących naszej działalności.

Walne zebranie klubu

Walne zebranie klubu turystycznego ‘Hoża 69′ odbędzie się we czwartek, 26 maja, na Wydziale Fizyki przy ulicy Hożej 69, w Nowej Auli (sala N 335). Początek o godzinie 18.00.
W programie: wybory nowych władz zarządu (ok. 18.30-19.00), omówienie dotychczasowych przedsięwzięć i dyskusja na temat przyszłości klubu.
Zapraszamy wszystkich członków oraz każdego zainteresowanego działalnością klubu!

Dzień Fizyka 2011

Zapraszamy do czynnego uczestnictwa w Dniu Fizyka!
W planach ścianka wspinaczkowa, zjazd na linie z dachu wydziału, mecz siatkówki i wiele innych atrakcji. Podczas wydarzenia rozdawać będziemy ulotki promujące nasz klub, będzie także możliwość dyskusji z aktywnymi członkami KTHożej na tematy nie tylko turystyczne, zapoznania się z naszą działalnością oraz dołączenia do nas!
Impreza odbędzie się 6 [...]

Pokaz zdjęć z Ladakhu 26.11

Serdecznie zapraszamy  na pokaz i relację z wyprawy Dominiki Lis, która opowie o “kraju wysokich przełęczy”  w piątek 26 listopada o godzinie 19 w sali SSD na Hożej 69.
 LADAKH – TAM, GDZIE SPOTYKAJĄ SIĘ ANIOŁY I DEMONY 
Odbyta w pojedynkę, ale nie pozbawiona obecności ludzi, 3 tygodniowa wyprawa do indyjskiej prowincji Ladakh graniczącej z Tybetem i Pakistanem. Najwyżej położone lotnisko świata, klasztory [...]

Walne zebranie 28.05.

W piątek 28 maja o godzinie 18 w sali SSD na Hożej 69 odbędzie się walne zebranie członków Klubu. Głównymi punktami zebrania będą wybory nowego zarządu oraz dyskusja planów i projektów na nadchodzące miesiące. Osoby nie będące członkami, ale zainteresowane naszą działalnością także serdecznie zapraszamy.